Mechanik utrzymania ruchu

Opis oferty pracy:

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Bytom

Obowiązki:

-Przeprowadzanie zgodnie z warunkami technicznymi DTR przeglądów i prac związanych z konserwacją i naprawą
-Ustalanie i usuwanie uszkodzeń
-Wykonywanie napraw, remontów i konserwacji maszyn
-Znajomość procedur dotyczących pracy, organizację pracy na stanowisku zapewniającą bezpieczeństwo własne i innych pracowników
-Wykonywanie prac zgodnie z przepisami BHP
-Dbanie o stan techniczny przydzielonych narzędzi i urządzeń

Wymagania:

-Doświadczenie przy remontach obrabiarek skrawających
-Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m
-Mile widziane wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn) lub zawodowe

Nasz klient oferuje:

-Pracę w stabilnej firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Leave your thought