Technolog obróbki

Opis oferty pracy:

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Technolog obróbki – Okolice Tarnowskich Gór

Obowiązki:

-opracowywanie procesów technologicznych w zakresie obróbki mechanicznej

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe
-Umiejętność opracowania procesów technologicznych w zakresie obróbki mechanicznej
-Mile widziana umiejętność wyceny procesów znajomość języka angielskiego
-Obsługa EXCEL i Xpertis
-Doświadczenie minimum 5 lat.

Nasz klient oferuje:

-pracę w stabilnej firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Leave your thought