Business Development Manager po stronie generalnego wykonawcy/budownictwo przemysłowe

Dla naszego klienta – generalnego wykonawcy obiektów przemysłowych w systemie „zaprojektuj/wybuduj” poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Business Development Manager

Katowice/cała Polska

Obowiązki:

– Pozyskiwanie zleceń/kontraktów na realizacje inwestycji przemysłowych (hale produkcyjne i magazynowe z zapleczem administracyjnym)
– Udział w przetargach publicznych i komercyjnych; praca na projekcie od momentu ubiegania się o kontrakt do momentu przekazania realizacji
– współpraca wielokierunkowa; z działami wewnątrz organizacji z urzędami, wykonawcami, inwestorem itp

Wymagania
– Wyższe wykształcenie kierunkowe
– Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
– Znajomość prawa budowlanego, aktualnych przepisów i warunków technicznych
– Doświadczenie w pracy na projekcie inwestycyjnym
– Nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
– Umiejętność rozmawiania z urzędnikami oraz inwestorami,
– Umiejętność zarządzania zespołem,

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju w atrakcyjnej i rozwojowej firmie