Inżynier Projektów HVAC

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Łódź

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo techniczne w zakresie projektowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • Współpraca z biurami projektowymi
  • Koordynowanie projektów
  • Uczestniczenie w szkoleniach technicznych i produktowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja/chłodnictwo)
  • Doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w biurze projektowym)
  • Znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
  • Znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
  • Ważne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Dyspozycyjność